Четвер, 28 березня 2024
Дубінець Владислав Іванович

Дубінець Владислав Іванович - кандидат технічних наук, доцент.

Закінчив в 1969 році КПІ, кафедру ПТМ. Отримав диплом з відзнакою за кваліфікацією інженер-механік.

Проходив стажування в Ленінградському інституті точної механіки та оптики (ЛІТМО) та Московському вищому технічному училищі ім. Баумана (МВТУ).

В 1974 році закінчив аспірантуру та захистив дисертацію на здобуття ступеню кандидата технічних наук.

На кафедрі працює з 1974 року.

Проходив стажування Лозанському технологічному університеті, Швейцарія в лабораторії проф. Х. Буркхардта (1982 р.) та Дрезденському технологічному університеті, Німеччина в лабораторії проф. В. Краузе.

Виступав з докладами на міжнародних конференціях. Має 82 наукові праці, в тому числі 18 патентів.

Співавтор книги "Детали и механизмы роботов" (1990 р).

Нагороджений медаллю "Винахідник СРСР".

Науковий напрямок:Розробка сенсорів та перетворювачів фізичних величин та їх компонентів для систем вимірювання, контролю, управління і діагностики. Підвищення точності та надійності елементів приладів та систем.

Дисципліни:

• Засоби інтелектуального контролю та діагностики;
  • Основи  мікро- та нанотехнології;
  • Інтелектуальні комп′ютерно-інтегровані засоби контролю та вимірювання;
  • Копм′ютерні інтелектуальні вимірювальні комплекси;
  • Дослідження інтелектуальних вимірювальних прриладів.

Електронна адреса викладача: v.dubinets@kpi.ua

Особиста сторiнка викладача intellect.kaf-pb.kpi.ua/profile/dvi12

Техника дойдет до такого совершенства, что человек сможет обойтись без себя. (Станислав Ежи Лец)