УкраїнськаРусскийEnglish
Вівторок, 19 березня 2024
Працевлаштування

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За час існування кафедри було підготовлено по денній, вечірній і заочній формам навчання більше 4000 фахівців, з них більше 180 фахівців для закордонних країн (Польщі, В’єтнаму та інш.). Виконано більше ніж 70 науково-дослідних і господарських робіт з фундаментальних та прикладних досліджень з питань сучасного приладобудування.

Випускники кафедри мають вагомі досягнення у професійній діяльності і працюють у різноманітних сферах промисловості, науки та освіти.

Більшість випускників кафедри працюють інженерами, конструкторами сучасних компютерно-інтегрованих систем і приладів, керівниками підприємств як в Україні так і в Європі, у різноманітних сферах промисловості, науки та освіти, в комерційних підприємствах, установах та торгових  фірмах  комп’ютерного та інформаційного напрямку у тому числі в іноземних, а також на сучасних поліграфічних підприємствах  (діагностика систем і приладів, комп’ютерна графіка, комп'ютерна підготовка і супроводження до друку), енергетичних підприємствах та інших.

Спеціальність: 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Спеціалізація «Комп'ютерно-інтегровані технології проектування приладів». Дана спеціалізація відображає новий напрямок розвитку «Комп'ютерно-інтегрованих технологій», який об’єднує інформаційні технології, технології розробки програмного забезпечення з технологіями проектування механічних систем і точної механіки.

Студенти отримують фундаментальні знання з сучасної комп’ютерної техніки, інформаційних технологій, баз даних, мережевих технологій та програмування, а також з комп’ютерного проектування механічних систем і комп’ютерно-інтегрованих систем з використанням новітніх інформаційних технологій і пакетів(AutoCAD, MathCAD, MathLab, CATIA, КOMПAC-3D, Solid Vork тощо), розробки мікромеханічних систем за новітніми інформаційними технологіями.

Випускники керують сучасними процесами виготовлення різноманітних видань, удосконалюють класичні, цифрові та  спеціальні види друку, працюють над підвищенням якості поліграфічного виконання друкованих видань, розробляють та впроваджують електронні, мультимедійні, інтерактивні інформаційні продукти на базі новітнього програмного забезпечення, вивчають ключові аспекти програмування та Web-дизайнліграфічного виконання друкованих видань, розробляють та впроваджують електронні, мультимедійні, інтерактивні інформаційні продукти на базі новітнього програмного забезпечення, вивчають ключові аспекти програмування та Web-дизайну

Спеціальність: 152 «Метрологія та інформаційно - вимріювальна техніка»

Спеціалізація «Інформаційні та вимірювальні технології в приладобудуванні» - це новий напрямок розвитку інформаційних технологій і технологій програмування з засобами і системами збору і обробки інформації.

Студенти отримують фундаментальні знанья з новітніх інформаційних технологій і сучасних методів програмування, розробки інформаційних систем для різного роду механічних систем і систем точної механіки за новітніми інформаційними технологіями. Вивчають технології комп’ютерного проектування різного виду механічних систем і систем точної механіки, пакети (AutoCAD, MathCAD, MathLab, CATIA, КOMПAC-3D, Solid Vork тощо), методи розробки новітніх інтелектуальних інформаційно-вимірювальних систем і комплексів, та технологій точної механіки.

Випускники працюють інженерами, конструкторами сучасних інформаційно-вимірювальних систем та приладів, системними адміністраторами, керівниками підприємств як в Україні так і в Європі,   у різноманітних сферах промисловості, науки та освіти, в комерційних підприємствах, установах та торгових  фірмах  комп’ютерного та інформаційного напрямку у тому числі в іноземних; на сучасних поліграфічних підприємствах  (діагностика систем точної механіки і приладів, комп’ютерна графіка, комп'ютерна підготовка і супроводження до друку), енергетичних підприємствах та інших.

На протязі останніх років студенти проходили Hавчання за подвійною програмою навчання в ведучих університетах Європи: Іванова О. проходила навчання в Германії, Шалагацкий В. і  Саналатій М. у Франції.  Протягом 2009, 2010, 2011, 2012 р.р. кафедра отримувала гранти (в середньому по п’ять грантів) від Польщі на участь в міжнародній Eastern Europe Summer School at  the Silesian University of Technology Gliwice, Wisła  (PDH work Shopin). На кафедрі приладобудування створено в 2012 році спільний навчально-науковий центр сучасного приладобудування «Нові датчики і вимірювальні системи» кафедри приладобудування і компанії сучасних аерокосмічних оптико-електронних технологій Китайської Народної Республіки. Кафедра також підтримує наукові зв’яжи з інститутами Белорусіії (Брест), Франції, Швеції і Болгарії, Польщі.

Кафедра активно співпрацює з установами НАН України:

- з Головною астрономічною обсерваторією НАН України по розробці полярометричних методів моніторингу зовнішнього середовища. В результаті співпраці розроблено поляриметр для моніторингу навколишнього середовища за допомогою мікросупутників. Проводиться робота по подальшому удосконаленню поляриметра для мікросупутника для контролю аерозолю (озону) в атмосфері і можливості прийняття участі з його впровадження в міжнародних проектах. З Головною астрономічною обсерваторією НАН України існує договір про співпрацю;

- з інститутом Кібернетики НАН України у напрямку розробки сучасних безпроводових мереж моніторингу стану рухомих об’єктів  і спортсменів.

- два  академіки і один член кор. НАНУ приймають участь у роботі спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій.

На базі академічних установ: Інститут проблем інформації, Київський н.-д. інститут гідроприладів, ДП «Антонов», НВО «Електроприлад, КП «СПС Арсенал», ВФТ «Мередіан» ім..С.П.Корольова, ДП машинобудівна ф. Артема., ДКБ»Луч», ДП»Конструкторске бюро Артелерійского озброєння, Міжнародний н.-д. центр інформаційних технологій та систем»  студенти: магістри і спеціалісти  проходять стажування  і практику.

- з інститутом Кібернетики НАН України у напрямку розробки сучасних безпроводових мереж моніторингу стану рухомих об’єктів  і спортсменів.

- два  академіки і один член кор. НАНУ приймають участь у роботі спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій.

МІСЦЯ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ВИПУСКНИКІВ КАФЕДРИ:

  • науково-дослідні центри, конструкторські бюро,  підприємства,  заводи та компанії (у тому числі іноземні);
  • комерційні підприємства, установи та торгові фірми комп’ютерного та інформаційного напрямку у тому числі іноземні;
  • сучасні поліграфічні підприємства (діагностика систем і приладів, комп’ютерна графіка, комп'ютерна підготовка і супроводження, підготовка і супроводження до друку) та інші.

Спеціалізації представляють собою унікальне поєднання інженерних комп’ютерних і інформаційних дисциплін, яке дозволяє здобути всебічно збалансовану освіту і працювати інженером, конструктором сучасних компютерно-інтегрованих систем і приладів, системними адміністраторами, керівниками підприємств як в Україні так і в Європі.

=====================================================================================

Працевлаштування для випускників з Фастівського района і всіх бажаючих.

ДП ПАТ "Оболонь" "Пивоварня Зіберта", місто Фастів посада інженер-електронік , інженер-програміст офіційне працевлаштування на підприємстві європейського рівня, повний соц. пакет. гідна заробітна плата, можливість професійного та кар"єрного росту.  Контакти : kip@fastiv.obolon.ua

=====================================================================================

 

 

==========================================================================================

 

==========================================================================================

======================================================================================

 

======================================================================================

 

===================================================================================

 

===================================================================================

 


Годинник
ПОСИЛАННЯ
Цитата
Реально то, что может быть измерено. (Макс Планк)

Пошук
Статистика
Користувачі : 4730
Зміст : 252
Переглянути хіти змісту : 2968810
Останні статті